Ana Sayfa | Site Haritasi | Hakkımızda | İletişim | English
- Havaalanı Transferleri
- Otel Rezervasyonları
- Restoran Rezervasyonları
- Şehir Tanıtım Turları
- Özel İlgi Turları
- Profesyonel Rehber Temini
- Araç Kiralama
- Uçak Biletleri
- Tekne Turları
- Toplantı ve Konferanslar
- İletişim
Çok özel misafirlerinizi etkilemek, el üstünde tutmak istiyorsanız özel servisler eşliğinde misafirlerinizi geldiklerinde uçağın kapısından karşılatabilir , gittiklerinde uçağın kapısına kadar bıraktırabilirsiniz.

Gelişlerde misafirleriniz gate'de hostesimiz tarafından karşılanırken, porterımız da el bagajlarıyla ilgilenir. Hızlı ve özel bir kontuardan yapılan vize ve pasaport işlemlerinden sonra bagajlar alınır.
Alışverişlerinde porter paketlerini taşırken, hostes asistanlığında rahat alışveriş yapabilmenin keyfine varabilir ve Main Duty Free Mağazasındaki özel kasasında bekletilmeksizin ödeme rahatlığını yaşayabilirler.

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

Misafirleriniz gümrüklü alandan karşılama bölümüne getirilir ve misafir kendisini hotele götürecek elemanımıza teslim edilir.

Gidişlerde özel X-ray güvelik geçişleri, check-in ve pasaport işlemleri hostesimiz asistanlığında yapılır.

Özel olarak tasarlanan, konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu "primeclass" CIP Salonumuzda kalabalıktan, gürültü kirliliğinden, uçus takip stresinden uzaklaşıp sakin bir ortamda dinlenebilirler. Nasıl mı? Hosteslerimiz özel olarak misafirlerinizin yerine uçuşlariını takip edecek; Business Corner bölümümüzde çalışmalarına devam ederken; internet bağlanabilecek son haberleri izleyebilecekler. Bu arada arzu ederlerse sıicak soğuk ikram büfemizden, servis personelimizin sunumu ile sinirsizca faydalanabilir veya günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için özel hazırlanmış¸ banyo kitleriniz ile duş¸ alabilirler.

Uçuş vakti geldiğinde ise terminalde onları bekleyen mini golf aracımızla zamanında uçus kapısına ulaşabilirler.Dunya Saglik Sok. 25/3 Taksim - Istanbul
Tel: +90 212 244 74 84 (Dahili 158) Fax: +90 212 297 81 50

© 2006 Upjet Travel